Stojky s Klárou Pokornou

Pátek 24.4.  |  od 19:30 - 21:00 

Restaurace Solnice, Piaristické náměstí, České Budějovice

jógová lekce

dynamická, stojky, pro muže, pro ženy, pro pokročilé, pro odvážné začátečníky 


Cesta ke stoji na rukou - Hand stand journey

Co vás na této lekci čeká ?

Stoj na rukou je úžasná pozice na cestě jógou. Pomáhá nám překonávat strach, buduje sebedůvěru, posiluje sílu a stabilitu, mění perspektivu a prohlubuje vnitřní spojení sám se sebou a přítomností.


Klára o sobě

Jsem lektorka jógy, miluju hudbu, stoje na rukou, skvělé jídlo a kávu. Po vysoké škole jsem pracovala v realitní kanceláři a poté jsem založila vlastní firmu s oblečením na jógu. Už jako malá jsem se věnovala gymnastice, skákala na trampolíně a dělala všechny možné sporty. S jógou jsem poprvé začala po úrazu kolene. Pomohla mi s rehabilitací, tělesně i duševně, a zaujala mě natolik, že jsem si udělala kurz pro učitele jógy a sama ji začala vyučovat.

„Chtěla bych všem lidem ukázat, že jóga je opravdu pro všechny, protože může být taková, jakou si ji uděláte: pomalá, rychlá, silová, meditační.”

V Praze vedu lekce dynamické vinyasa flow, organizuji zajímavé eventy, jako je Yoga Special Places, retreats a se světovým jogínem Dylanem Wernerem v ČR organizuju  jedinečné teachers trainings, kam jezdí lidé z celého světa. Józe se věnuju přes 7 let , neustále se v ní vzdělávám a hledám nové druhy a styly v zahraničí. Kromě toho také jezdím na koni.